تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

نزدیک به ۴۵ میلیون کاربر ایرانی اینترنت عدد بزرگی‌است که صرف‌نظر از آن در دنیای تبلیغات غیر ممکن به‌نظر می‌رسد. اینترنت رسانه هوشمندی است که در ۲۴ ساعت شبانه‌روز به معرفی محصولات و خدمات شما می‌پردازد. این رسانه نسبت به سایر رسانه‌های تبلیغاتی همانند تلویزیون، روزنامه، بیلبورد و... بازدهی بهتری برای شما خواهد داشت. راهکار تبلیغات بنری به‌شما کمک می‌کند که کسب‌وکار خود را به‌سادگی، با سرعت بالا و برای هر زمان که بخواهید به‌نمایش بگذارید.

شروع تبلیغ

به ارتقای کسب و کار خود سرعت بخشید

دیده شدن به تنهایی کافی نیست، به چگونه و کجا دیده شدن بیندیشید

تبلیغات بنری در پارسی‌جو

تبلیغات بنری در پارسی‌جو

شما می‌توانید بنرهای آنلاین خود را ( ثابت یا متحرک) در مدت زمانی که علاقه دارید و بر اساس سایزهای تعیین شده، در فضاهایی که پارسی‌جو در نظر گرفته است نمایش دهید و بازخورد آن‌ها را در کسب‌وکار خود مشاهده کنید.

شروع تبلیغ
 • فضای بکر تبلیغاتی

  فضای بکر تبلیغاتی

  تعداد زیاد فضاهای تبلیغاتی موجب می‌شود که کاربران تبلیغات شما را به‌خوب مشاهده نکنند و بدین ترتیب نسبت تعداد کلیک به تعداد نمایش (CTR) بنر شما چندان رضایت بخش نباشد. به همین دلیل پارسی‌جو فضاهای محدودی را در نظر گرفته است تا تبلیغات شما چشمان کاربر را به‌سمت خود خیره کند.

 • مدیریت ساده تبلیغات

  مدیریت ساده تبلیغات

  با پنل مدیریتی اختصاصی خود قادرید سفارش‌هایتان را تنظیم کرده و از میزان نمایش و کلیک‌های کاربران بر روی بنرهایتان با خبر شوید. با جزییات و اعداد، موفقیت تبلیغات خود را تماشا می‌کنید و همه‌چیز آنطور که شما انتظار دارید پیش می‌رود.

 • قیمت عادلانه و بدون واسطه

  قیمت عادلانه و بدون واسطه

  برای اجاره فضای تبلیغاتی مورد نظر خود نیازی به مذاکره با واسط‌ها و پرداخت مبالغی بابت کارمزد به آن‌ها ندارید. شما فضاهای خود را مستقیما از پارسی‌جو اجاره می‌کنید و هزینه و زمان اجاره را بر اساس توافق و دلخواه خود تعیین می‌کنید. پرداخت و اجاره مستقیم بنرها به‌شما این امکان را می‌دهد که هزینه‌های خود را بهتر مدیریت کنید.

تعرفه و فضاهای تبلیغات بنری

تعرفه و فضاهای تبلیغات بنری

تبلیغات شما در مکان‌هایی به‌نمایش گذاشته می‌شود که توجه درصد زیادی از کاربران را به‌سمت خود جلب کند. شما بابت اجاره این مکان‌ها هزینه عادلانه‌ای را بدون هیچ واسطه‌ای پرداخت می‌کنید.

بیشتر بدانید شروع تبلیغ