نتایج جستجو
صفحه ۹ | ۹,۲۸۲ نتیجه (۰.۶۵۲ ثانیه)
جستجو شما به طور اختصاصی در سایت www.farsroid.com انجام شد.برای جستجوی تمام وب اینجا را کلیک کنید.
نتایج وب
دانلود Zen Full - Relax and Meditations 3.0.14 - برنامه آرامش و... https://www.farsroid.com/zen-full-relax-and-meditations/ ۱۳۹۶/۵/۲۸ -  99 دلار تقدیم شما عزیزان با توجه به زندگی های پر مشغله ی این دوره از زندگی می توان گفت که تمامی ما در طول روز با تنش های مختلفی رو به رو هستیم که در بسیاری از موارد...  
Autosync Google Drive 3.3.1 - همگام سازی اطلاعات با گوگل درایو... https://www.farsroid.com/autosync-google-drive-android/ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ -  یکی از برترین ویژگی های این برنامه همگام سازی دو طرفه فایل ها می باشد به گونه ای که در صورت تغییر در فایل در هر کدام از فضا های ذخیره سازی (چه حافظه دستگاه و چه...  
Passport ID Photo Maker Studio Premium 5.2.4 - ایجاد تصاویر... https://www.farsroid.com/.../passport-id-photo-maker-studio-pre... ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ -  49 دلار تمامی مدارک شناسایی ما دارای یک عکس در ابعاد مختلف هستند به گونه ای که برخی از آن ها سه در چهار بوده و یا اینکه برخی دیگر نیز پنج در هفت می باشند، گاه پیش...  
دانلود Smart Touch (Pro - No ads) 3.0.3 - مجموعه ابزار لمسی... https://www.farsroid.com/smart-touch-android/ ۱۳۹۶/۲/۲۸ -  در میان این قابلیت ها سیستم تقویت رم بیشتر از هر چیز دیگری به چشم می خورد! تنها کافیست صفحه نمایش را لمس کرده تا بدون نیاز به هیچ گونه برنامه ای دستگاه به صورت...  
دانلود CM Transfer - Share files 2.0.7.0013 - انتقال سریع فایل... https://www.farsroid.com/cm-transfer-share-files/ ۱۳۹۴/۱/۱۲ -  0 است که ما در فارسروید برای اولین بار ان را حضور شما کاربران همیشگی معرفی می کنیم که می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب با یک کلیک ان را دریافت کنید. تغییرات نسخه...  
QR Code Scanner Pro - Smart&Fast 1.0.0 - اسکنر بارکد اندروید... https://www.farsroid.com/qr-code-scanner-pro-smart-fast/ ۱۳۹۷/۷/۳ -  در چند سال گذشته تا کنون استفاده از بارکد ها از انحصار کالا ها خارج شده و در بسیاری از موارد دیده شده است که حتی بر روی کارت های ویزیت نیز بارکد های کیو آر موجود...  
Network Utilities PRO 1.17 - مجموعه ابزار تجزیه و تحلیل شبکه... https://www.farsroid.com/network-utilities-pro/ ۱۳۹۷/۷/۳ -  همان طور که اشاره کردیم چندین ابزار فوق العاده در لیست امکانات به چشم می خورد که از مهم ترین آن ها می توان به نمایش دهنده مشخصات شبکه وای فای اشاره نمود. مک آدرس و...  
BVL Applications Weather Premium 14.7 - هواشناسی دقیق اندروید... https://www.farsroid.com/bvl-applications-weather/ ۱۳۹۷/۷/۱۳ -  هر نوع تغییرات جوی به سرعت توسط منابع به دیتابیس این نرم افزار ارسال می شود تا بتوانید از بارش های سنگین و یا تغییرات شدید دما مطلع شوید. پیش بینی های موجود در این...  
دانلود Beam Player Pro(Folder Player) 3.3 - موزیک پلیر... https://www.farsroid.com/beam-player/ ۱۳۹۳/۱۱/۱۹ -  با این موزیک پلیر می توانید آهنگ ها خود را بر اساس پوشه پخش کنید و از قابلیت های دیگر ان که در زیر ذکر کرده ایم استفاده ببرید : * دارا بودن یک فایل منیجر اختصاصی *...  
GiGa File Explorer - File Manager Premium 1.3.9 - مدیریت فایل... https://www.farsroid.com/giga-file-explorer-file-manager/ ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ -  یکی از برترین قابلیت های گنجانده شده در این اپ پر کاربرد میانبر های موجود در آن می باشد ؛ به گونه ای که تنها با لمس یک گزینه می توانید به تمامی فایل های خود در...  
×

پارسی‌جو را چگونه تجربه کردید؟

?
در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید پیغام تان را به گوش ما برسانید.