نتایج جستجو
صفحه ۱۰ | ۹,۲۸۲ نتیجه (۱.۷۶۷ ثانیه)
جستجو شما به طور اختصاصی در سایت www.farsroid.com انجام شد.برای جستجوی تمام وب اینجا را کلیک کنید.
نتایج وب
Collage Maker - Photo Editor & Photo Collage Pro 1.211.68-فارسروید... https://www.farsroid.com/collage-maker-pro-android/ ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ -  همان طور که از عنوان پست نیز مشخص است یکی از برجسته ترین ویژگی های این استارت اپ امکان ویرایش تصاویر پیش از ساخت کلاژ است که شما را نسبت به هر گونه ابزار جانبی بی...  
Music Player; eMusic PRO mp3 player 1.1.1 - موزیک پلیر... https://www.farsroid.com/music-player-emusic-pro/ ۱۳۹۷/۷/۱۴ -  پشتیبانی از فرمت های صوتی محبوب از دیگر ویژگی های این استارت اپ به شمار می رود که نیاز کاربران را برای استفاده از دیگر کدک ها به شدت کاهش می دهد. لیست پخش شخصی خود...  
Droid Firewall Pro 1.5 - فایروال محدودسازی دسترسی اپ ها اینترنت... https://www.farsroid.com/droid-firewall-pro-android/ ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ -  یکی از مهم ترین ویژگی های موجود در این استارت اپ توانایی محدود سازی دسترسی به اینترنت بر اساس شبکه وای فای و دیتای همراه می باشد که هر گونه نیازی را به سادگی برطرف...  
دانلود Fast Browser 0.90 - مرورگر وب فوق سریع و ساده اندروید... https://www.farsroid.com/fast-browser-android/ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ -  برای ورود به صفحات مورد علاقه خود آن ها را بر روی صفحه اصلی مرورگر قرار دهید تا تنها با یک اشاره بتوانید به سایت مورد نظرتان وارد شوید. هر نوع فایلی را تنها با یک...  
Countdown by timeanddate.com Premium 1.5.1 - شمارش معکوس-فارسروید... https://www.farsroid.com/countdown-premium-android/ ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ -  یکی از مهم ترین ویژگی های این استارت اپ که نشان از توانایی های بالای ان دارد هماهنگ بودن آن با تغییرات زمانی در نقاط مختلف جهان می باشد که در نوع خود بی نظیر است.  
دانلود Real Bokeh 3.6 - برنامه ساخت عکس بوکه اندروید!-فارسروید دانلود... https://www.farsroid.com/real-bokeh-android/ ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ -  0 است که ما در فارسروید نسخه ی پچ شده ی ان را معرفی و به صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم در اختیار شما قرار می دهیم که بدون شک مفید واقع خواهد شد. تغییرات نسخه ی...  
M-Music Player ( MP3 Player) - PRO 1.3 - موزیک پلیر اندروید... https://www.farsroid.com/m-music-player-android/ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ -  این پخش کننده هوشمند با بهره مندی از مجموعه قابلیت هایی گوناگون اجازه می دهد تا هر کدام از فایل های صوتی خود در فرمت هایی متنوع تنها با یک اشاره اجرا کنید و از...  
OH Web Browser - One handed, Fast & Privacy Full 6.2.1... https://www.farsroid.com/oh-web-browser-android/ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ -  بی شک این نرم افزار را می توان جزو بهترین مرورگر ها دانست که کاربرانش را به یک سطح فراتر از حالت وبگردی معمولی می برد. برای کنترل این استارت اپ تنها به یک دست نیاز...  
دانلود QR and Barcode Scanner PRO 1.0.6 - بارکد اسکنر ایمن... https://www.farsroid.com/qr-and-barcode-scanner-pro/ ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ -  برنامه فوق با داشتن یک محیط کاربر پسند و مجموعه ای از قابلیت های خاص کمک می کند تا به آسانی هر چه تمام تر بارکد های مورد نظرتان را اسکن نموده و اطلاعات موجود در آن...  
دانلود Universal List Pro 27.0.0 - برنامه ایجاد لیست وظایف عمومی... https://www.farsroid.com/universal-list-pro-android/ ۱۳۹۶/۹/۱۷ -  این لیست عمومی و جهانی سعی بر این داشته است که با در نظر گرفتن نیاز تمامی کاربران و هم چنین سطح توانایی آن ها در کار با اسمارت فون ها قابلیت هایی ساده اما در عین...  
×

پارسی‌جو را چگونه تجربه کردید؟

?
در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید پیغام تان را به گوش ما برسانید.