نتایج جستجو
صفحه ۵ | ۳,۱۶۲ نتیجه (۰.۰۹۲ ثانیه)
جستجو شما به طور اختصاصی در سایت www.farsroid.com انجام شد.برای جستجوی تمام وب اینجا را کلیک کنید.
نتایج وب
دانلود File Manager Pro 1.16.8 -فایل منیجر پرامکانات و حرفه ای اندروید https://www.farsroid.com/file-manager-pro/ ۱۳۹۴/۲/۳ -  99 دلار در مارکت اندروید به فروش می رود! این فایل منیجر که از 28 زبان زنده ی دنیا پشتیبانی می کند امکاناتی فوق العاده و کامل را با خود به همراه دارد که به همراه...  
دانلود XServiceX 1.0 - اپلیکیشن فارسی اخبار ایران و جهان... https://www.farsroid.com/xservicex/ ۱۳۹۶/۴/۳ -  بعد از ضربه زدن به این دکمه کمی صبر کنید تا خبر گزاری های فعال برای شما نمایش داده شوند و بعد از نمایش دادن آنها شما می توانید با ضربه زدن به هر خبر گزاری به آخرین...  
دانلود ZP Video Player Pro 1.12 - ویدئو پلیر با کیفیت و عالی اندروید ! https://www.farsroid.com/zp-video-player-pro/ ۱۳۹۷/۱/۱۳ -  برای افزایش امنیت هرچه بیشتر برنامه سیستم فوق العاده پخش زنده تشخیص چهره برای ردیابی تصاویر در فایل های ویدئویی اپلیکیشن ZP Video Player Pro با بهره مندی از امکانات و...  
دانلود Life Time Alarm Clock 2.9lt - ساعت زنگ دار اندروید !-فارسروید... https://www.farsroid.com/life-time-alarm-clock-android/ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ -  زمان مشخصی برنامه دوباره شروع به پخش آلارم می کند. لازم به توجه است که صدای آلارم ها نیز در هر مرحله از تعویق بیشتر و بیشتر می شود تا افرادی با خواب سنگین به آرامی و...  
Quantum Matrix Launcher 1.3.1 - لانچر سه بعدی اندروید-فارسروید دانلود... https://www.farsroid.com/quantum-matrix-launcher/ ۱۳۹۴/۲/۲۵ -  با این لانچر می توانید ویجت هایی زیبا را به هوم اسکرین اندروید خود بیفزایید و به آسانی و سریع به برنامه ها و بازی ها دسترسی داشته باشید . برای دانلود جدیدترین نسخه...  
دانلود Olive Office Premium 2.1.0 - آفیس قدرتمند اندروید-فارسروید... https://www.farsroid.com/olive-office-premium/ ۱۳۹۳/۲/۱۷ -  2 درصد تسهیلات بدون بهره سود ۶/۲ درصد ماهانه دریافت و پرداخت سریع و آسان بصورت آنلاین با پشتیبانی ۴ بانک معتبر بین المللی تجربه ای متفاوت در دنیای تجارت الکترونیک...  
دانلود Lock Gallery Stealth 1.0 - برنامه حرفه ای مخفی سازی تصاویر... https://www.farsroid.com/lock-gallery-stealth-android/ ۱۳۹۶/۱/۲۷ -  ابری نظیر دراپ باکس و گوگل درایو ویژگی زوم بر روی تصاویر پشتیبانی از حالت نمایش تصاویر به صورت اسلاید شو قابلیت اجرای فایل های mp3 در هنگام پخش تصاویر به صورت اسلاید...  
دانلود Lens Distortions Full 3.1.0 - افکت گذاری طبیعی تصاویر اندروید... https://www.farsroid.com/lens-distortions-android/ ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ -  بنشانید! نور خورشید، مه هایی غلیظ، برف و یا باران جزئی از این افکت ها به شمار می روند که حتی بی روح ترین تصاویرتان را زنده می کند و جلوه ای خاص به آن ها می بخشند. تمامی...  
دانلود Bosch Toolbox 3.3 - مجموعه ابزار مفید صنعتگران برای... https://www.farsroid.com/bosch-toolbox/ ۱۳۹۴/۱/۲۰ -  این برنامه تمام ابزارهایی را که یک صعنتگر ممکن است به آن احتیاج داشته باشد از جمله ابزارهای اندازه گیری ، تبدیل واحد ، چراغ قوه ی حرفه ای و فروشنده یاب ابزار را در...  
دانلود Plastic Surgery Simulator 1.2.12 - برنامه شبیه سازی جراحی... https://www.farsroid.com/plastic-surgery-simulator-android/ ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ -  سیستم بی نظیر موجود در این نرم افزار هر کسی را قادر می سازد تا سایز مورد نظر خود را از هر عضوی شبیه سازی کند، بدون اینکه هیچ گونه اعوجاجی در تصاویر به وجود آید ؛...  
×

پارسی‌جو را چگونه تجربه کردید؟

?
در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید پیغام تان را به گوش ما برسانید.