نتایج جستجو
صفحه ۱۱ | ۵,۴۵۳ نتیجه (۱.۷۴۶ ثانیه)
این نماد مشخص کننده سایت‌هایی است که تعرفه اینترنت بازدید از آن‌ها به صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود.
جستجو شما به طور اختصاصی در سایت www.zoomg.ir انجام شد.برای جستجوی تمام وب اینجا را کلیک کنید.
نتایج وب
  تماشا کنید: کمپانی سگا دو بازی جدید با محوریت سونیک معرفی کرد - زومجی http://www.zoomg.ir/2016/7/23/.../sega-announce-two-sonic-game/... ۱۳۹۵/۵/۱۱ -  جدا از دو بازی تازه‌معرفی شده توسط سگا، این‌ کمپانی دو خبر مهم دیگر را هم در جریان نمایشگاه کامیک‌کان اعلام کرد. خبر اول اینکه بازی موبایل Sonic Dash توانست از مرز...  
  بررسی نینتندو سوییچ / Nintendo Switch - زومجی https://www.zoomg.ir/2017/3/5/.../nintendo-switch-review// ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ -  پشت سوییچ هم علاوه بر لوگوی نینتندو سوییچ (که تصویری انتزاعی از جوی‌کان‌ها است) پایه‌ای قرار دارد که با باز کردن آن، می‌توانید کنسول را روی میز قرار داده و به بازی...  
  کامیک کان 2016: اولین تریلر فیلم Kong: Skull Island منتشر شد - زومجی https://www.zoomg.ir/.../first-trailer-of-kong-skull-island-rev... ۱۳۹۶/۷/۱۹ -  به تازگی و در جریان رویداد کامیک کان 2016 اولین تریلر رسمی فیلم کونگ: جزیره‌ی جمجمه (Kong: Skull Island) منتشر شده که پیشنهاد می‌کنیم همراه با زومجی آن را مشاهده...  
  کامیک کان 2016: شخصیت‌های بازی Call of Duty: Infinite Warfare معرفی... https://zoomg.ir/2016/7/25/.../infinite-warfare-characters// ۱۳۹۷/۴/۱۱ -   کامیک کان 2016: شخصیت‌های بازی Call of Duty: Infinite Warfare معرفی شدند - زومجی × ورود اعضاء عضویت ۹ جدید فیلم ترسناک اخبار سینما و تلویزیون بازی اندروید E3 2018 استخدام...  
  انتشار تریلر مخصوص کامیک کان سریال The Defenders محصول نتفلیکس - زومجی https://zoomg.ir/2017/7/22/.../the-defenders-comic-con-trailer/... ۱۳۹۷/۴/۱۵ -  در جریان نمایشگاه کامیک کان سن‌دیگو که هم‌اکنون در حال برگزاری است، نتفلیکس اولین قسمت از سریال The Defenders را که با همکاری مارول در دست ساخت است، برای حضار پخش...  
  اولین تریلر فیلم John Wick: Chapter 2 منتشر شد - زومجی https://zoomg.ir/2016/10/.../john-wick-chapter-2-first-trailer/... ۱۳۹۵/۱۰/۱ -  بازی موبایل اخبار سینما و تلویزیون زنگ تفریح یادداشت اخبار بازی واقعیت مجازی خانواده زومجی عضویت در خبرنامه تایید کمپانی لاینزگیت در جریان پنل خود در کامیک کان نیویورک،...  
  لباس اعضای Justice League در کامیک کان به نمایش گذاشته شد - زومجی https://zoomg.ir/.../justice-league-costumes-shown-comic-con// ۱۳۹۷/۴/۲۱ -  می‌توان گفت که بزرگترین مراسم و کنفرانس کامیک امسال، کامیک کان سن دیگو بود که در هفته گذشته برگزار شد و در این مراسم و در غرفه‌ای که در اختیار کمپانی DC گذاشته شده...  
  نگاه عمیق به تریلر فیلم «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» در کمیک کان... https://zoomg.ir/2015/7/.../batman-v-superman-trailer-review// ۱۳۹۷/۴/۲۷ -  بزرگترین نگرانی و خواسته‌ی من از «بتمن علیه سوپرمن» این بود (و شاید کماکان هست) که زمینه‌چینی خوبی برای نزاعِ این دو نفر فراهم شود. اینکه فیلم به چیزی فراتر از مشت...  
  کان پَنِل اختصاصی خود را خواهد داشت -بازی Street Fighter 5 در... https://zoomg.ir/.../street-fighter-5-gets-its-own-panel-at-com... ۱۳۹۷/۴/۲۳ -  سال آینده است، در نمایشگاه سالانه کامیک-کان که در شهر سَن دیِگو برگزار خواهد شد پَنِل اختصاصی خود که توسط کپ‌کام اداره می‌شود را خواهد داشت. با زومجی و جزئیات خبر همراه...  
  کامیک کان 2016: حضور واندر وومن و سوسک آبی در بازی Injustice 2 تایید... https://www.zoomg.ir/.../injustice-2-adds-wonder-woman-and-blue... ۱۳۹۶/۷/۲۵ -  طی نمایشگاه کامیک کان سن دیگو، ندررلم، استودیو سازنده Injustice 2، اعلام کرده که دو شخصیت جدید قابل بازی برای Injustice 2 تایید شده است. این دو شخصیت زن شگفت انگیز...  
×

پارسی‌جو را چگونه تجربه کردید؟

?
در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید پیغام تان را به گوش ما برسانید.